- 10%

Madara – Ultra Purifying Mud Mask

2,610 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Madara – Ultra Purifying Mud Mask

Maskë detoksifikuese me pastrim të thellë e përbërë nga balta e liqeneve pyjore nordike, pastron dhe ngushton poret, duke e lënë lëkurën të freskët, me përfundim mat dhe të rigjallëruar.

Efektet:

 1. Pastron, ngushton poret, zvogëlon shpërthimet e akneve.
 2. Fuqia e baltës lidh toksinat dhe metalet e rënda duke ndihmuar në eliminimin e tyre
 3. Eliminon shenjat e akneve dhe inflamacioneve të vogla.
 4. Tekstura koloidale e baltës ndihmon për të mbajtur hidratimin e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet dy herë në javë për lëkurën e yndyrshme, mikse, lëkurën me pore të zgjeruara, njolla, akne. Rekomandohet një herë në javë për të luftuar lodhjen e lëkurës dhe inflamacionin e rastit.

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

60ml

Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf JuiceSapropel MudKaolinMontmorilloniteDiatomaceous EarthGlycerinLactic AcidSodium levulinateAquaOlea Europaea (Olive) Fruit OilTocopherolXanthan GumSodium anisateGlyceryl CaprylateCharcoal PowderAlgae ExtractNasturtium Officinale (Watercress) Leaf Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Ultra Purifying Mud Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART