- 10%

Madara – Superseed Age Recovery Facial Oil

6,240 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Madara – Superseed Age Recovery Facial Oil

Vaji i fytyrës i Madara Superseed Age Recovery është një trajtim i fuqishëm i rimëkëmbjes së moshës me 10 vajra të thatë të rrallë rigjenerues për të rinovuar thellësisht dhe rivendosur lëkurën e lodhur. Përzierja e vajrave të kokrrave të kuqe të Arktikut dhe farës së perimeve të kuqe zvogëlojnë shenjat e plakjes, linjat dhe rrudhat.

 • Formulë 100% natyrale dhe organike e certifikuar
 • Përdoreni vetëm si një trajtim intensiv
 • Stimulon rigjenerimin dhe hidratimin e lëkurës për të zvogëluar shenjat e plakjes, linjat dhe rrudhat
 • Vajrat e karrotenit të domates, rodanberry, farës së karrotës, farës së boronicës, mjedrës dhe farat e luleshtrydhes zvogëlojnë dëmtimet nga dielli dhe riaktivizojnë ritmet e rigjenerimit të lëkurës.
 • Antioksidantë shumë bioaktivë të farës së rrushit të zi, vajrave të St.John’s dhe Sea Buckthorn mbrojnë qelizat e lëkurës nga stresi mjedisor.
 • Vaji i trëndafilit siguron megadozën e natyrale të Pro-retinol A: agjenti i fuqishëm kundër plakjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Shtoni disa pika në hidratuesin tuaj ose përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje.

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed OilDecyl CocoateSolanum Lycopersicum (Tomato) Fruit ExtractRibes Nigrum (Blackcurrant) Seed OilRosa Canina (Rose Hip) Fruit OilSorbus Aucuparia (Rowan) Fruit ExtractPersea Gratissima (Avocado) OilDiheptyl SuccinateFragaria Ananassa (Strawberry) Seed OilAromaHippophae Rhamnoides (Sea-buckthorn) Fruit ExtractHypericum Perforatum (St. John’s wort) ExtractRubus Idaeus (Raspberry) Seed OilTocopherolVaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed OilDaucus Carota (Carrot) Seed OilCapryloyl Glycerin/Sebacic Acid CopolymerVanilla Planifolia (Vanilla) Bean ExctractVanillinGeraniolCitronellolLinaloolCitralLimonene

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Superseed Age Recovery Facial Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART