- 10%

Madara – Plant Stem Cell Age Defying Face Sunscreen (SPF 30)

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 3,680 Lekë.Current price is: 3,312 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Madara – Plant Stem Cell Age Defying Face Sunscreen SPF 30

HarrojIni kremrat e diellit kimik ose produktet natyrale që e lënë lëkurën tuaj të bardhë dhe ngjitëse. Pas gati 5 vitesh kërkimesh, MÁDARA prezanton zgjidhje të sigurta dhe natyrale te kremit me SPF. Ndërsa efektet negative të ekspozimit UVB shfaqen menjëherë si djegia nga dielli, ndikimi shkatërrues i rrezeve UVA fillimisht nuk është i dukshëm, por shfaqet pas vitesh ekspozimi të pakujdesshëm. Zgjidhjet MÁDARA SPF kombinojnë mbrojtjen e spektrit të gjerë UVA / UVB me përfitime të shumta për kujdesin e lëkurës – plotësisht të mbrojtura dhe të hidratuara intensivisht, lëkura juaj është më pak e prirur ndaj thatësisë, ndikimet negative të ndotjes urbane, plakjen e parakohshme, çështjet e pigmentimit dhe acarimit. Ky zbulim i shkëlqyer per tu mbrojtur nga dielli rrezet e diellit ne fytyrë siguron mbrojtje nga spektri i gjerë UVA / UVB të padukshëm, të përsosur.
Formula inovative SPF30 me qelizat burimore te patentave nga Dragonhead North sjell një pasuri të antioksidantëve, mburoja kundër ndotjes urbane, mbron mikrobiomën e lëkurës dhe rigjeneron lëkurën për një efekt të rezistencës së moshës. Ajo funksionon për të parandaluar të gjitha llojet e dëmtimit të diellit, përfshirë thatësinë, rrudhat, pigmentimin, pikat e errëta dhe humbjen e vëllimit. Shume e lehtë, me ngjyrosje delikate, 100% e padukshme në lëkurë. I përshtatshëm për të dy gjinite.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet e vetme ose mbi hidratuesin tuaj të përditshëm. Përdoret gjatë gjithë vitit.

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf JuiceZinc OxideIsoamyl LaurateDicaprylyl CarbonateGlycerinSorbitan OlivateBeeswaxLecithinPolyglyceryl-2 DipolyhydroxystearateSilicaCelluloseDracocephalum Ruyschiana (Dragonhead) Cell Culture ExtractCamellia Sinensis Leaf ExtractQuercus Robur (Oak) Bark ExtractVitis Vinifera (Grape) Seed ExtractHydrolyzed Hyaluronic AcidSodium HyaluronateSodium ChlorideAromaRubus Idaeus (Raspberry) Seed OilSorbitan CaprylateCI 77492 (Iron oxide)Palmitic acidStearic AcidPropanediolBenzoic AcidCI 77499 (Iron Oxide)CI 77491 (Iron oxide)AquaAscorbyl Palmitate (Vitamin C)Sodium phytateTocopherolPotassium HydroxideBenzyl SalicylateLimoneneCitralLinaloolEugenol

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  50%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Madara – Plant Stem Cell Age Defying Face Sunscreen (SPF 30)
 • Denisa V.

  E kam provuar, eshte e mire. Ne fillim duke e trash kur e perhap, por pas perhapjes te le nje ndjese te bute, jo vajore. E rekomandoj

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART