- 10%

Madara – Ocean Love Purifying Foam

2,160 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Madara – Ocean Love Purifying Foam

Pasuruar me ujë trëndafili dhe ekstrakt të yarrow Northern, shkuma pastruese heq papastërtitë dhe make up-in pa hequr pengesën natyrore të lagështisë së lëkurës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. I butë për sytë.

Shishja është bërë nga mbeturinat e ricikluara të oqeanit.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhoni butësisht në lëkurë të lagur, shpëlajeni tërësisht.

 

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

100ml

AquaSodium CocamphoacetateRosa Damascena (Rosa) Flower WaterAlcoholGlycerinLactic AcidSucrose CocoateBenzyl AlcoholAchillea Millefolium (Yarrow) ExtractCalendula Officinalis (Calendula) Flower ExtractChamomilla Recutita (Camomile) Flower ExtractSodium BenzoatePotassium SorbateAroma

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Ocean Love Purifying Foam”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART