- 10%

Madara – Nourish And Repair Shampoo

Original price was: 1,850 Lekë.Current price is: 1,665 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Madara – Nourish And Repair Shampoo

Shampoja ushqyese dhe riparuese Mádara ka veti hidratuese që siguron një pastrim të thellë dhe të butë. Forcon flokët tuaj duke i bërë të ndihen të lëmuar dhe me shkëlqim. Për më tepër, lufton lodhjen dhe dëmtimin. Formulë vegane dhe shishe e riciklueshme 100% pas përdorimit. Ky produkt është pjesë e gamës Nourishing and Repair, një linjë e krijuar posaçërisht për flokët e thatë dhe të dëmtuar. Këto produkte synojnë ndihmojnë në parandalimin e këputjes dhe ndarjes së majave. E formuluar me ekstrakt frutash ftoi dhe hithre, premton t’i bëjë flokët tuaj me shkëlqim, të ushqyer dhe me pamje të shëndetshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni shampon Mádara në flokët e lagur duke e masazhuar butësisht derisa të shkumojnë. Shpëlajeni tërësisht. Për një efikasitet më të lartë mund të aplikoni balsamin e së njëjtës linjë.

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

AquaSodium coco sulphateCoco GlucosideRosa Damascena (Rosa) Flower WaterCocamidopropyl BetaineGlycerinBetaineGlyceryl OleateSodium ChlorideCitric acidAromaBenzyl AlcoholPyrus Cydonia (Quince) Fruit ExtractUrtica Dioica (Nettle) Leaf ExtractBrassica AlcoholHydrolyzed Wheat ProteinSodium BenzoateBrasissyl Isoleucinate EsylatePotassium SorbateLimoneneLinalool

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Nourish And Repair Shampoo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART