- 10%

Madara – Infinity Mist

4,500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Madara – Infinity Mist

Me sheqernat e bimëve që lidhen me ujin dhe acidin hialuronik, ky tonifikues i lehtë, megjithatë i fuqishëm, jep menjëherë hidratimi në lëkurë, duke rritur rehatinë dhe mbrojtjen e saj. Tendosja laktobacile probiotike normalizon mikrobet e lëkurës, mbron barrierën e lagështirës së lëkurës dhe parandalon humbjen e ujit transepidermal, ndërsa polifenolet nga bimët e egra të repartit të madarës mbajnë larg agresorët mjedisorë. Lëkura juaj do të jetë e freskët,e zbutur dhe rrezatuese.

Shpëtimtari juaj i përditshëm për ta mbajtur lëkurën të qetë, të rehatshme, të ekuilibruar dhe të hidratuar.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe të gjitha moshave

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në fytyrë të pastër dhe dekolte në mëngjes dhe gjatë gjithë ditës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

100ml

AquaAlcoholGalium Verum (Lady’s bedstraw) ExtractAromaBetaineLactobacillus Ferment LysateSodium PCAHydrolysed GlycosaminoglycansPropanediolGlycerinPotassium HydroxidePotassium SorbateSodium BenzoateHydrolyzed Hyaluronic AcidSodium HyaluronateRhamnoseGlucoseGlucuronic AcidLimoneneLinaloolCitral

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Infinity Mist”

LART