- 10%

Madara – Infinity Drops Immuno Serum

9,540 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Madara – Infinity Drops Immuno Serum 

Ky serum i rafinuar dhe luksoz forcon lëkurën tuaj për të nxjerrë potencialin e saj të vërtetë. Shume i lehtë shkrihet menjëherë në lëkurë, duke luftuar skuqjet, mbindjeshmërine dhe tonet e pabarabarta. I pasur me probiotikë,duke zvogëluar shfaqjen e çarjeve nga aknet, shenjat, jep strukturë dhe pamje të përmirësuar të lëkurës. Riparon barrierën mbrojtëse të lëkurës, minimizon humbjen e ujit transepidermal dhe neutralizon dëmtimin qe vijne nga radikalet e lira, duke luftuar shenjat e plakjes së parakohshme. Lëkura juaj do te mbetet e lëmuar dhe e butë, fytyra do të ketë tone të njëtrajtshme dhe të ndritshme.

Kombinimi unik i kërpudhave beta glukan, probiotikut lactobacillus, kontrollimi I inflamacionit nga provitamina D, dhe hidratimi nga acidi hialuronik sjellin përparim të gjendjes së lëkurës si kurrë më parë, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar, me tone të njëtrajtshme dhe jo tëirrituar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në një fytyrë të pastër dhe dekolte në mëngjes dhe darkë. Përdoret për të gjitha llojet e lëkurës, të gjitha moshat. E pajtueshme me çdo rutinë të kujdesit për lëkurën.

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

AquaAlcoholGlycerinCarrageenanCellulose gumGalium Verum (Lady’s bedstraw) ExtractLentinus Edodes (Shiitake) ExtractCeratonia Siliqua GumSucroseBetaineSodium PCALactobacillus Ferment LysateAromaSodium phytateSodium BenzoatePotassium SorbateCitric acidHydrolyzed Hyaluronic AcidSodium HyaluronateLinaloolLimoneneCitronellol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Infinity Drops Immuno Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART