- 10%

Madara – Hyaluronic Collagen Booster Ampoules

3,420 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Madara – Hyaluronic Collagen Booster Ampoules

Mprehni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me këto ampula hidratuese dhe shtuese të kolagjenit, të pasura me acid natyror hialuronik.

Përmirëson menjëherë gjendjen dhe pamjen e lëkurës së thatë, të dehidratuar, të tensionuar dhe të irrituar. Targeton linjat e imëta dhe shenjat e plakjes. Ndihmon për një lëkurë të shëndetshme,të mbushur duke stimuluar proteinat strukturore të lëkurës. Rehidron shtresat më të thella të lëkurës dhe formon një film hidro hidratues që forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës.

Për rezultate më të mira, përdorni si një trajtim për 10 ditë, pastaj 2-3 herë në javë.

Udhëzime mbi përdorimin

Hapni pjesën e sipërme të ampulës. Vendoseni në fytyrë dhe qafë të pastër. Përdoreni brenda 24 orëve.

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

10

FULL INGREDIENT LIST
AquaGlycerinIsoamyl LaurateXylitylglucosideAnhydroxylitolSodium levulinateLysolecithinSclerotium GumXylitolAromaHydrolyzed Hyaluronic AcidSodium anisateCellulosePullulanSodium HyaluronateXanthan GumLactic AcidAscorbyl Palmitate (Vitamin C)TocopherolCI 77491 (Iron oxide)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Hyaluronic Collagen Booster Ampoules”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART