- 10%

Madara – Deep Moisture Night Cream

3,546 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Madara – Regenerating Night Cream

Kremi i natës deep mositure ofron një fytyre më rinore. Formula e saj e pasur me antioksidantë të fuqishëm bën që kremi të thithet lehtë.

Promovon aftësinë e lëkurës për të riparuar veten dhe ndihmon në neutralizimin e dëmtimeve të përditshme të mjedisit.

Rezultati? Zgjohuni më të freskët dhe me një lëkurë e cila duket më e re.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet cdo natë në fytyrë dhe qafë të pastruar.

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

AquaSimmondsia Chinensis (Jojoba) Seed OilAlcoholRosa Damascena (Rosa) Flower WaterPersea Gratissima (Avocado) OilPolyglyceryl-3 Methylglucose DistearateButyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit ButterCaprylic/Capric TriglycerideCetearyl AlcoholHippophae Rhamnoides (Sea-buckthorn) Fruit ExtractSolanum Lycopersicum (Tomato) Fruit ExtractGlycerinCalendula Officinalis (Calendula) Flower ExtractChamomilla Recutita (Camomile) Flower ExtractAromaAlgae ExtractStearic AcidPalmitic acidPlantago Major (Plantain) Leaf ExtractCelluloseXanthan GumSodium HyaluronateTocopherolAscorbyl Palmitate (Vitamin C)Sodium phytateLactic AcidHydrolyzed Hyaluronic AcidCI 77492 (Iron oxide)LimoneneLinaloolCitral

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Deep Moisture Night Cream”

LART