- 10%

Madara – Deep Moisture Cream

Original price was: 3,800 Lekë.Current price is: 3,420 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Madara – Deep Moisture Cream

Një hidratues i pasur, jashtëzakonisht ushqyes, ideal për lëkurë të thatë, klimë të ftohtë ose të thatë.

Ndihmon për të ruajtur nivelet optimale të lagështirës dhe qetëson menjëherë epidermën e dehidratuar dhe rigjallëron lëkurën.

Përdoret për cdo lloj moshe duke filluar që nga 14-15 vjec.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet çdo mëngjes në fytyrë dhe qafë të pastruar.

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf JuiceAquaSimmondsia Chinensis (Jojoba) Seed OilAlcoholRosa Damascena (Rosa) Flower WaterGlycerinDicaprylyl CarbonatePolyglyceryl-3 Methylglucose DistearateCetearyl AlcoholButyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit ButterDiheptyl SuccinatePersea Gratissima (Avocado) OilPlantago Major (Plantain) Leaf ExtractSodium PCAHippophae Rhamnoides (Sea-buckthorn) Fruit ExtractRosa Canina (Rose Hip) Fruit OilAromaAvena Sativa (Oat) Kernel ExtractLecithinStearic AcidPalmitic acidXanthan GumAlgae ExtractMica ( CI 77019 )Titanium Dioxide (CI 77891)Sodium HyaluronateSodium phytateTocopherolAscorbyl Palmitate (Vitamin C)Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid CopolymerLactic AcidHydrolyzed Hyaluronic AcidLimoneneLinaloolCitral

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Deep Moisture Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART