- 10%

Madara – Deep Moisture Balancing Fluid

3,420 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Madara – Deep Moisture Balancing Fluid

Madara Deep Moisture Fluid oron hidratim intensiv 24-orësh për një pamje të përmirësuar dhe ndihmon në hidratimin natyral të lëkurës tuaj.

Formulë shumë e lehtë, ndihmon në normalizimin e lëkurës mikse duke balancuar zonat me yndyrë dhe ato të thata për një ton më të rregullt të lëkurës.

Udhëzim mbi përdorimin

Aplikohet çdo mëngjes në fytyrë dhe qafë të pastruar.

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

AquaRosa Damascena (Rosa) Flower WaterAlcoholSimmondsia Chinensis (Jojoba) Seed OilGlycerinPolyglyceryl-6 DistearateMicrocrystalline CellulosePersea Gratissima (Avocado) OilButyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit ButterSodium PCADicaprylyl CarbonateJojoba EstersDiheptyl SuccinateTrifolium Pratense (Red Clover) Flower ExtractRubus Idaeus (Raspberry) Seed OilArtemisia Vulgaris (Mugwort) ExtractTilia Cordata (Linden) Flower ExtractLecithinAromaPolyglyceryl-3 BeeswaxCetyl AlcoholXanthan GumCellulose gumStearic AcidPalmitic acidCelluloseSodium HyaluronateTocopherolAscorbyl Palmitate (Vitamin C)Mica ( CI 77019 )Sodium phytateTitanium Dioxide (CI 77891)Lactic AcidCapryloyl Glycerin/Sebacic Acid CopolymerHydrolyzed Hyaluronic AcidVanilla Planifolia (Vanilla) Bean ExctractLimoneneLinaloolCitral

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Deep Moisture Balancing Fluid”

LART