- 10%

Madara – Colour And Shine Shampoo

1,665 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Madara – Colour And Shine Shampoo

Shampo Colour and Shine nga Mádara është krijuar posaçërisht për të larë butësisht flokët e lyer dhe të trajtuar. Kur lani flokët, natyrisht ju hiqni dhe ngjyrën në të cilën keni shpenzuar kohë dhe para. Shtimi i një produkti të sigurt për të ruajtur ngjyrën gjatë kujdesit të flokëve është thelbësor për të ruajtur dhe shëndetin e flokëve tuaj. Formulë vegane me paketim në një shishe 100% të riciklueshme pas përdorimit. Ky produkt është pjesë e gamës Color and Shine nga Mádara, një linjë e zhvilluar posaçërisht për flokët e lyer dhe të trajtuar. Për më tepër, e pasuruar me ekstrakte ushqyese natyrore, kjo linjë gjithashtu fokusohet në qetësimin dhe hidratimin e flokëve tuaj.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni shampon Mádara në flokët e lagur duke e masazhuar butësisht derisa të shkumojnë. Shpëlajeni tërësisht. Për një efikasitet më të lartë mund të aplikoni balsamin e së njëjtës linjë.

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

AquaSodium coco sulphateCoco GlucosideRosa Damascena (Rosa) Flower WaterCocamidopropyl BetaineBetaineSodium ChlorideGlyceryl OleateLactic AcidAromaBenzyl AlcoholPlantago Major (Plantain) Leaf ExtractAesculus Hippocastanum (Horse-chestnut) Seed ExtractLinum Usitatissimum (Flax/Linseed) Seed ExtractBrassica AlcoholCitric acidHydrolyzed Wheat ProteinSodium BenzoateBrasissyl Isoleucinate EsylatePotassium SorbateLimoneneLinalool

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Colour And Shine Shampoo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART