- 10%

Madara – Cleansing Milk

2,160 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Madara – Cleansing Milk

Qumësht pastrues i butë për të gjitha llojet e lëkurës – veçanërisht për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Përveç ekstraktit qetësues të jaseminit, formula e përditësuar gjithashtu përmban një kompleks inovator prej 100% vajrash natyralë që lehtësojnë heqjen e makeup-it dhe sigurojnë një ndjesi komforti.

 • Lehtëson heqjen e makeup-it.
 • Heq butësisht, por në mënyrë efektive të gjithë përbërjet nga lëkura.
 • Zbut dhe hidraton lëkurën, duke e lënë atë të lëmuar, të freskët dhe të pastër.
 • Rrit performancën e kremrave hidratues të përdorur pas tij.
 • I përshtatshëm për përdorim në zonën e syve.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni vetëm një sasi të vogël të qumështit pastrues për të hequr make up-in dhe për të pastruar lëkurën tuaj nga të gjitha papastërtitë. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë ose fshijeni.

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf JuiceHelianthus Annuus (Sunflower) Seed OilSucrose DistearateGlycerinButyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit ButterIsoamyl LaurateSucrose StearateSodium levulinateAromaPalmitic acidStearic AcidXanthan GumAquaLactic AcidSodium anisateAvena Sativa (Oat) Kernel ExtractCalendula Officinalis (Calendula) Flower ExtractJasminum Officinale (Jasmine) Flower ExtractPlantago Major (Plantain) Leaf ExtractTilia Cordata (Linden) Flower ExtractAscorbyl PalmitateSodium phytateTocopherolVanillinBenzyl SalicylateCitralLimoneneCitronellolGeraniolEugenol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Cleansing Milk”

LART