- 10%

Madara – Clarifying Toner

1,710 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Madara – Clarifying Toner

Toner tërheqës që nxjerr thellësisht lëkurën e bllokuar dhe vajore. Pastron, zvogëlon/ minimizon poret, parandalon njollat dhe rregullon ekuilibrin natyror të lëkurës. Një formulë balancuese e pH me ekstrakte kontrolluese të vajit të lëvores së lisit dhe flamurit të ëmbël (rrënjës), ujit të luleve dhe hidratuesve natyrorë e bën lëkurën të duket e pastër, e freskët dhe mat.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet cdo mëngjes dhe darkë për të pastruar lëkurën me anë të një tamponi pambuku.

 

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

AquaRosa Damascena (Rosa) Flower WaterAlcoholGlycerinAcorus Calamus (Sweet flag) Root ExtractCucumis Sativus (Cucumber) Fruit ExtractBetaineQuercus Robur (Oak) Bark ExtractSalvia Officinalis (Salvia) Leaf ExtractSalicylic Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Clarifying Toner”

LART