- 10%

Madara – Brightening AHA Peel Mask

2,610 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Madara – Brrightening AHA Peel Mask

Kjo maskë aktive për AHA-peel jep shkëlqim të menjëhershëm me një dozë superdoze të acideve aktive. Acidet frutore dhe vitamina C nga frutat Quince, të përzier me acid laktik hidratues dhe qetësues Elderflower sigurojnë një eksfolim efikas për lëkurëte ndritshme, rrezatuese dhe të zbutur.
Efektet:

 • Heq qelizat e vdekura për të zbuluar sipërfaqen e lëkurës më të butë (dhe rrezatuese).
 • Stimulon qarkullimin dhe rigjenerimin e qelizave.
 • Ndriçon lëkurën, zvogëlon shfaqjen e pikave të moshës dhe linjave.
 • Ndihmon për të bllokuar poret për një veprim të thellë pastrimi.
 • Përmirëson thithjen dhe efektin e produkteve të tjera kozmetike.

Veçanërisht e dobishme për ata me lëkurë të lodhur, shenjat e plakjes, linjat, rrudhat, pikat e moshës, mungesa e shkëlqimit, poret e bllokuara, puçrrat. Jo i përshtatshëm për personat me lëkurë të brishtë dhe të ndjeshme.

 

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

60ml

AquaLactic AcidGlycerinLavandula Angustifolia (Lavender) Floral waterGalactoarabinanMicrocrystalline CellulosePotassium HydroxideGlucomannanMica ( CI 77019 )Titanium Dioxide (CI 77891)AromaCellulose gumPyrus Cydonia (Quince) Fruit ExtractSambucus Nigra (Elderflower) Flower ExtractEthyl Lauroyl Arginate HClXanthan GumLimonene

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Brightening AHA Peel Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART