- 10%

Madara – Boost Amino-Fill 3D Lifting Booster Ampoules

Original price was: 3,800 Lekë.Current price is: 3,420 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Madara – Boost Amino-Fill 3D Lifting Booster Ampoules

Ampulat Boost Amino-Fill 3D nga Madara janë krijuar për të luftuar shenjat e plakjes siç janë vijat dhe rrudhat, humbja e volumit dhe lëkura e dobësuar. Këto shenja vijnë nga çorganizimi i matricës jashtëqelizore: indet lidhëse që i japin lëkurës elasticitetin e saj  dhe rrallimi i shtresës së yndyrës që shtrihet nën sipërfaqen e lëkurës, gjë që çon në humbjen e vëllimit dhe zhvillimin e teksturës së pabarabartë të lëkurës.

 • Një dozë e vetme përmban një përqendrim të fuqishëm të biopolimerëve me origjinë bimore, të cilat janë krijuar për të rregulluar dhe ngritur menjëherë sipërfaqen e lëkurës. Ato gjithashtu ndihmojnë për të përmirësuar teksturën e lëkurës, për të rritur qëndrueshmërinë dhe butësinë.
 • Përbërësi i dytë kryesor në këto ampula janë amino lipidet, të cilat ndihmojnë në rivendosjen e indit lidhor duke promovuar prodhimin e kolagjenit dhe organizimin e rrjetit të kolagjenit. Ato gjithashtu ndihmojnë në forcimin dhe rimbushjen e lëkurës duke stimuluar rimëkëmbjen e qelizave.
 • Përdorimi i ampulave Boost Amino-Fill 3D Lifting Booster është ideale menjëherë para rasteve të veçanta kur dëshirohet një përmirësim i menjëhershëm.

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim në mëngjes dhe/ose gjatë natës: pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni produktin si një shtresë bazë në një fytyrë dhe qafë të pastër. Sigurohuni që të vendosni dhe një hidratues. Përdoreni brenda 24 orëve nga hapja e tyre. Për rezultate më të mira, përdoreni si një trajtim 10-ditor, pastaj 2-3 herë në javë për të rezultate efektive.

Firma

Madara

Mosha

35+

Forma

Ampula

Sasia

3x10ml

AquaGlycerinIsoamyl LauratePrunus Amygdalus (Almond) Dulcis OilCetearyl AlcoholSilicaGlyceryl Stearate CitratePalmitoyl IsoleucineCyathea Cumingii (Fern) Leaf ExtractTitanium Dioxide (CI 77891)Mica ( CI 77019 )Sodium levulinateSodium anisateCelluloseLactic AcidXanthan GumAromaAscorbyl PalmitateTocopherolSodium phytateLinaloolGeraniolCitronellol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Boost Amino-Fill 3D Lifting Booster Ampoules”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART