Lycia – Pure Talc vapo spray

350 Lekë

Lycia - Pure Talc

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Falë sistemit ekskluziv Anti-erë Lycia, me mikrogrimca absorbuese, eleminon erën e keqe dhe rregullon djersitjen për 48 orë.

Parfumi delikat i talkut garanton një mbrojtje nga mëngjesi deri në darkë.

 • Pa alkool, ngjyrues dhe konservantë.
 • E testuar dermatologjikisht.
 • Ideale dhe pas depilimit.
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lycia – Pure Talc vapo spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART