Lycia – Men Original Dry Spray

350 Lekë

Lycia Men Dry Spray

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Formulë inovative që siguron një performancë maksimale prej 72 orësh edhe në momentet më intense dhe stresuese.

Sistemi ekskluziv anti-erë Lycia eleminon erën e keqe dhe rregullon djersitjen pa lënë shenja tek rrobat.

Parfumi i tij me teknologjinë Deoactive garanton freski dhe ju shoqëron deri në mbrëmje.

 • Pa alkool dhe ngjyrues
 • I testuar dermatologjiksht
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lycia – Men Original Dry Spray”

LART