Lycia – Men Extreme Vapo Spray

350 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lycia – Men Extreme Vapo Spray

72 orë mbrojtje efektive

Një formulë inovatore që siguron performancën maksimale për 72 orë edhe në momentet më intensive dhe stresuese si dhe 0% njolla në rroba. Falë teknologjisë ekskluzive Anti Odor eliminon erën e keqe dhe rregullon djersitjen pa lënë gjurmë. Aroma e tij me teknologjinë DeoActive siguron mbrojtje dhe freski shtesë gjatë gjithë ditës.

 • Pa ngjyrues
 • I testuar dermatologjikisht
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lycia – Men Extreme Vapo Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART