Lycia – Invisible spray

320 Lekë

Lycia Invisible

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Falë formulës së saj inovative ajo thahet në çast dhe zvogëlon formimin e njollave në rrobat e bardha dhe të zeza.

Sistemi ekskluziv Anti-erë Lycia, me mikrogrimca përthithëse, eleminon erën e keqe dhe rregullon djersitjen për 48 orë mbrojtje të padukshme.

 • Pa ngjyrues dhe konservantë.
 • I testuar dermatologjiksht.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lycia – Invisible spray”

LART