Lycia – Fresh Energy Spray

350 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Lycia – Fresh Energy Spray

Formulë inovative, edhe efektive, me mikrokapsula selektive antibakteriale dhe freskuese.

Falë Antibakterialit Selektiv inovativ, ajo lufton bakteret përgjegjëse për aromat e këqija, duke respektuar mikroflorën natyrale të lëkurës, duke e lënë atë të freskët dhe të mbrojtur për një kohë të gjatë.

Eliminon erërat e këqija dhe rregullon djersitjen edhe në momente veçanërisht intensive dhe stresuese, duke e mbajtur lëkurën gjithmonë të freskët dhe të thatë në çdo situatë.

 • Aroma e saj energjike Bergamot dhe Aloe garanton 48 orë mbrojtje të freskët dhe të vazhdueshme
 • Pa ngjyra dhe konservantë
 • Testuar dermatologjikisht
 • 48h mbrojtje dhe freski intensive
 • Ideale mbas depilimit
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lycia – Fresh Energy Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART