Lycia – Disketa të buta pambuku për heqjen e make up

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Lycia – Disketa të buta pambuku për heqjen e make up

Disketat e buta Lycia për pastrimin e fytyrës dhe heqjen e make up nga sytë, largojnë të gjitha papastërtitë në mënyrë të sigurt dhe shpejt. Formulimi i tyre me 100% pambuk të butë siguron delikatesë maksimale në lëkurë. Me teksturë të ndryshme nga të dyja anët.

Heqja e të gjitha mbetjeve dhe papastërtive të make-up-it është thelbësore për të siguruar mirëqenien e lëkurës. Disketat e buta për heqjen e grimit Lycia ju lejojnë ta kryeni këtë proces shpejt falë:

 • Ana me teksturë vertikale lejon heqjen e të gjitha gjurmëve të papastërtive duke e kaluar diskun prej pambuku mbi fytyrë nga lart poshtë.
 • Ana me një strukturë të valëzuar eleminon çdo mbetje që është më e vështirë për t’u hequr në thellësi, me një lëvizje nga qendra e fytyrës jashtë.
 • Formula me 100% pambuk lë një ndjesi të këndshme në lëkurë
 • Të buta, të sigurta, higjienike dhe rezistente
 • Nuk lënë mbetje në lëkurë

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni fillimisht anën me teksturë vertikale dhe më pas anën e valëzuar, duke nisur nga qendra e fytyrës drejt pjesës jashtë.

Mbyllni qesen e paketimit pas çdo përdorimi.

Info. Shtesë

Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Formati

Rrumbullake (80 copë), Katrore (50 copë)

100% pambuk

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lycia – Disketa të buta pambuku për heqjen e make up”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART