Lycia – Deo Original Vapo Spray

350 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lycia – Deo Original Vapo Spray

Formula ekskluzive eliminon në mënyrë efektive aromat e këqija dhe rregullon djersitjen për 48 orë me mbrojtje të garantuar. Lufton bakteret përgjegjëse për aromat e këqija, duke respektuar mikroflorën natyrale të lëkurës, duke e lënë atë të freskët dhe të mbrojtur për një kohë të gjatë. Teknologjia DeoActive siguron mbrojtje shtesë dhe do t’ju bëjë të ndiheni të freskët dhe të sigurt gjatë gjithë ditës.

 • Pa alkool
 • Pa ngjyrues
 • Pa konservantë
 • I testuar dermatologjikisht
 • Ideal pas depilimit
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lycia – Deo Original Vapo Spray”

LART