Lycia – Deo Original Roll On

350 Lekë

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lycia – Deo Original Roll On

Formula ekskluzive eliminon në mënyrë efektive aromat e këqija dhe rregullon djersitjen për 48 orë me mbrojtje të garantuar. Lufton bakteret përgjegjëse për aromat e këqija, duke respektuar mikroflorën natyrale të lëkurës, duke e lënë atë të freskët dhe të mbrojtur për një kohë të gjatë.

 • Pa alkool
 • Pa ngjyrues
 • Pa konservantë
 • I testuar dermatologjikisht
 • Ideal pas depilimit
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lycia – Deo Original Roll On”

LART