Lycia – Deo Nature vapo spray

(1 përshtypje mbi produktin)

320 Lekë

Lycia - Deo Nature Roll-on

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Formulimi i saj pa kripëra të aluminit dhe me përmbajtje të Echinaceae dhe vitaminë E, është studiuar për eleminimin  e aromave të këqija duke respektuar procesin natyral të djersitjes.

Parfumi me teknologjinë DeoActive jep një ndjesi freskie aktive për 24 orë për një mbrojtje të garantuar.

 • Pa kripëra të aluminit, ngjyrues, alkool dhe konservantë.
 • E testuar dermatologjikisht.
 • Idealë pas depilimit.
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lycia – Deo Nature vapo spray
 • (blerës i verifikuar)

  Ka nje arome fantastike dhe mban mjaftueshem.Me kryesorja,nuk permban alumin.10/10?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART