Lycia – Deo Nature spray

350 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Formulimi i saj pa kripëra të aluminit dhe me përmbajtje të Echinaceae dhe vitaminë E, është studiuar për eleminimin  e aromave të këqija duke respektuar procesin natyral të djersitjes.

Parfumi me teknologjinë DeoActive jep një ndjesi freskie aktive për 24 orë për një mbrojtje të garantuar.

 • Pa kripëra të aluminit, ngjyrues, alkool dhe konservantë.
 • E testuar dermatologjikisht.
 • Idealë pas depilimit.
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lycia – Deo Nature spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART