Lycia – Deo Nature Fresh Touch Spray

350 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lycia – Deo Nature Fresh Touch Spray

48h mbrojtje e garantuar 0% kripëra & njolla

Formula e saj me kripëra antibakteriale natyrore dhe 0% alumin, është krijuar për të eleminuar aromat e këqija duke respektuar transpirimin natyror të lëkurës. Për mbrojtje të garantuar deri në 48 orë dhe 0% njolla të verdha në rroba. Aromë agrumesh të freskëta me xhenxhefil dhe yuzu i jep një siguri dhe komoditet ditës tuaj.

 • Pa kripëra alumini
 • Pa ngjyrues
 • Pa konservantë
 • I testuar dermatologjikisht
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lycia – Deo Nature Fresh Touch Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART