Lycia – Deo Evolution Comfort Care Spray

350 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Lycia – Deo Evolution Comfort Care Spray

Formula e saj ekskluzive me teknologjinë e patentuar Dry Tech Complex lufton në mënyrë të efektshme erërat e këqija dhe rregullon djersitjen për 48 orë, pa përdorimin e kripërave të aluminit.

Aroma dhe tekstura kremoze japin një ndjesi unike të rehatisë dhe mirëqenies në lëkurë.

 • Pa kripëra alumini, ngjyra dhe konservantë
  Testuar dermatologjikisht
 • 48 orë mbrojtje e freskët dhe e thatë
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lycia – Deo Evolution Comfort Care Spray”

LART