Lycia – Beauty Care Vapo Spray

(1 përshtypje mbi produktin)

320 Lekë

Lycia Daily Care

Përshkrimi i Produktit

Sistemi eksklziv Anti-aromë Lycia është i pasur me përbërës zbutës që zvogelojnë ndjesinë e shqetësimit të shkaktuar nga depilimi dhe e bëjnë atë të përshtatshme për lëkurë të ndjeshme, për 48 orë mbrojtje.

 • Pa alkool, ngjyrues dhe konservantë
 • I testuar dermatologjikisht
 • Ideal pas depilimit
0/5 (0 Reviews)
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lycia – Beauty Care Vapo Spray
 • Arkida D. (blerës i verifikuar)

  Super , arome e lehte Dhe me mbrojtie max

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART