Lycia – Beauty Care roll-on

350 Lekë

Lycia Daily Care

Përshkrimi i Produktit

Sistemi eksklziv Anti-aromë Lycia është i pasur me përbërës zbutës që zvogelojnë ndjesinë e shqetësimit të shkaktuar nga depilimi dhe e bëjnë atë të përshtatshme për lëkurë të ndjeshme, për 48 orë mbrojtje.

 • Pa alkool, ngjyrues dhe konservantë
 • I testuar dermatologjikisht
 • Ideal pas depilimit
Firma

Lycia

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lycia – Beauty Care roll-on”

LART