- 72%

Lovrén – M3 Mascara Volume Definer

Original price was: 1,850 Lekë.Current price is: 520 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Lovrén – M3 Mascara Volume Definer

M3 Mascara Volume Definer nga Lovrén ofron volum të shtuar në qerpikët tuaj. Furça siguron shtimin e volumit pa lënë njolla.

Volum intensiv dhe qerpikë super të definuar me rimelin Lovrén M3. Furça e saj e veçantë në formë orë rëre garanton një rritje të volumit pa njolla, për një shikim intensiv dhe gjithmonë të përsosur. Formula inovative ushqen qerpikët dhe nuk i dëmton ato.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për t’u pastruar.

 • I testuar dermatologjikisht
 • I testuar oftalmologjikisht
 • I testuar për Nikel, krom, kobalt
 • Pa silikone
 • Pa parfum
 • Pa PEG
 • Pa gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni produktin me lëvizje të shpejta nga poshtë lart me kujdes, duke nisur me qerpikët nga rrënja, duke ndjekur sa më shumë drejtimin e tyre natyral.

Firma

Lovren

Mosha

Të gjithë

Sasia

10ml

AQUA (WATER), SYNTHETIC BEESWAX, CERA ALBA (BEESWAX), STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERYL STEARATE, COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX), POLYBUTENE, VP/EICOSENE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PENTYLENE GLYCOL, STEARYL STEARATE, PHENOXYETHANOL, STEARYL PALMITATE, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM DEHYDROACETATE, PARAFFIN, POTASSIUM SORBATE, CETYL PALMITATE, CETYL STEARATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, BEHENIC ACID, CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX), ARACHIDIC ACID, PALMITIC ACID, POLYSORBATE 60, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, CI 77499 (IRON OXIDES).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lovrén – M3 Mascara Volume Definer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART