- 72%

Lovrén – M2 Mascara Long Experience

Original price was: 1,850 Lekë.Current price is: 520 Lekë.

Kategoritë: , , , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Lovrén – M2 Mascara Long Experience

Lovrén M2 Mascara Long Experience është një rimel 2 në 1: Me efekt zgjatues dhe afatgjatë. Formuluar me film-formues dhe polimere, furçë aplikuese në formë gjysmë hënë ofron rritje të lakimit natyral. Është i formuluar me pigmente me përmbajtje të ulët të metaleve, për një make up të shëndetshëm dhe të sigurtë.

Forma e veçantë e furçës së rimelit M2 Long Experience ju lejon të zgjasni qerpikët dhe t’i ktheni ato në të njëjtën kohë, për një pamje më intensive dhe më të definuar me vetëm disa aplikime.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për t’u pastruar. Qendron në mënyrë perfekte dhe afatgjatë.

Furça inovative lejon aplikimin e shpejtë dhe të lehtë, duke kapur çdo qerpik, duke përmirësuar linjën e tij dhe duke e kthyer dhe ngritur në maksimum.

 • I testuar dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, krom, kobalt
 • I testuar oftalmologjikisht
 • Rezistent ndaj ujit
 • Pa silikone
 • Pa parfum
 • Pa PEG
 • Pa parafinë
 • Pa gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni produktin me lëvizje të shpejta nga poshtë lart me kujdes, duke nisur me qerpikët nga rrënja, duke ndjekur sa më shumë drejtimin e tyre natyral.

Firma

Lovren

Mosha

Të gjithë

Sasia

10ml

AQUA (WATER), SYNTHETIC BEESWAX, POLYETHYLENE, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, GLYCERYL STEARATE, BUTYLENE GLYCOL, COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX), ORYZA SATIVA CERA (ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX), POLYBUTENE, VP/EICOSENE COPOLYMER, POLYURETHANE-35, AMINOMETHYL PROPANOL, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PANTHENOL, CAPRYLYL GLYCOL, POLYSORBATE 60, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, CI 77499 (IRON OXIDES).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lovrén – M2 Mascara Long Experience”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART