- 72%

Lovrén – M1 Mascara Extra Volume

Original price was: 1,850 Lekë.Current price is: 520 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Lovrén M1 Mascara Extra Volume

Rimeli Lovrén M1 me volum super intensiv është formuluar me dyll natyral. Furça me fije të plota është e përshtatshme për qerpikë të plotë nga rrënja në majë, plot volum.

Falë teksturës së tij kremoze, M1 Extra Volume nga Lovrén lyen qerpikët nga rrënja në majë, duke ndjekur harkimin e tyre natyral, për një efekt voluminoz super intensiv dhe afatgjatë, me një kalim të vetëm.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe rezistent ndaj ujit. Garanton një make up perfekt dhe pa njolla. Aplikuesi me fibra katrore me gjatësi të mesme ju lejon të arrini edhe cepat më të vështirë.

 • I testuar dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, krom, kobalt
 • I testuar oftalmologjikisht
 • Pa silikone
 • Pa parfum
 • Pa PEG
 • Pa parafinë
 • Pa gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni produktin me lëvizje të shpejta nga poshtë lart me kujdes, duke nisur me qerpikët nga rrënja, duke ndjekur sa më shumë drejtimin e tyre natyral.

Firma

Lovren

Mosha

Të gjithë

Sasia

10ml

AQUA (WATER), CERA ALBA (BEESWAX), POLYETHYLENE, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, GLYCERYL STEARATE, BUTYLENE GLYCOL, COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX), ORYZA SATIVA CERA (ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX), PENTYLENE GLYCOL, POLYBUTENE, VP/EICOSENE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, ACACIA SEYAL GUM EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERIN, POLYSORBATE 60, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, CITRIC ACID, CI 77499 (IRON OXIDES).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lovrén – M1 Mascara Extra Volume”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART