- 20%

Nuxe – Tonik me petale trëndafili

(1 përshtypje mbi produktin)

1,680 Lekë

(Nuxe Lotion Tonique Douce – Gentle Toning Lotion)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë dhe Sy – Lëkura të ndjeshme, normale në të thata.

Tonifiko butësisht lëkurën me Locionin tonifikues me petale trëndafili, formuluar me lëndë astrigjente natyrale do reduktojë dukshëm madhësinë e poreve duke inkurajuar lëkurën të mbajë larg papastërtitë.

Përgatit lëkurën për ditën apo natën me locionin tonifkues të pasuruar me derivate të kokosit, Witch Hazel (Hidrosoli i Hamamelis Virginiana) dhe petale të trëndafilit (Damasecena) të cilat lëkura juaj do i dashurojë. Të gjithë përbërësit natyral punojnë së bashku për ngushtimin e poreve pa tharë lëkurën dhe pa larguar nga lëkura vajrat e saj natyrorë.

Rezultati: lëkurë e tonifikuar, e pastër dhe e freskët.

Pa alkool. Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko me butësi në lëkurë nëpërmjet një pambukur menjëherë pas larjes (Ideal pas Qumështit demakiazhues me petale trëndafili). Lejoje locionin të përthithet dhe mos e shplaj.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale

Forma

Flakon me pompë

Sasia

200ml

Aqua/Water, Rosa Damascena Flower Water, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Glycerin, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Capryloyl Glycine, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Allantoin, Coco-Glucoside, Tetrasodium Edta, Dehydroacetic Acid, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Hyaluronate, Linalool [N2301/C].

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuxe – Tonik me petale trëndafili
 • (blerës i verifikuar)

  Fantastik, e aplikoj ne ftyre pas larjes, lekura qendron e bute dhe e hidratuar gjate gjithe dites. Cdo produkt qe ve pas duket sikur lekura e perthith me mire.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART