Logus Pharma – Logus Mag

2,100 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Logus Pharma – Logus Mag

Logus Mag është një shtesë dietike e bazuar në magnez dhe inulinë. Magnezi ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe kontribuon në mirëmbajtjen e kocakve dhe dhëmbëve të shëndetshëm. Për më tepër, magnezi kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor, metabolizmin e energjisë dhe funksionin e muskujve.

Udhëzime mbi përdorimin

Doza e rekomanduar është një ose dy bustina në ditë dhe direkt në gojë ose në një gotë ujë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Logus Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

30

Inulin, Magnesium citrate, Marine magnesium, Magnesium carbonate, Magnesium pidolate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Logus Pharma – Logus Mag”

LART