Logus – D3 Junior

1,550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Logus D3 Junior

Është një suplement ushqimor i bazuar në DHA të algave dhe vitaminë D3 i dobishëm për të siguruar një plotësim të këtyre lëndëve ushqyese në dietën e përditshme.

Për më tepër, vitamina D3 kontribuon në ruajtjen e kockave të shëndetshme dhe funksionimin normal të muskujve, favorizon thithjen normale dhe përdorimin e kalciumit dhe fosforit.

Kontribuon, për më tepër, në funksionimin e shëndetshëm të sistemit imunitar të foshnjave.

Udhëzime mbi përdorimin

E nevojshme për fëmijët 0-24 muajsh. Merrni 11 pika në ditë.

Rekomandohet të përdoret rregullisht gjatë dy viteve të para të jetës, por edhe më pas nëse ka mungesë të vitaminës D3 në trup.

Firma

Logus Pharma

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Logus – D3 Junior”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART