Live Saver Solutions – F.P.W, suplement për fertilitetin tek femrat

9,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

F.P.W

F.P.W është një suplement ushqimor që indikohet të përdoret nga femra që ka problem me fertilitetin, rregullimin hormonale ose endometriozën. Formulim 100% natyral që rregullon ciklin menstrual, ovulimin dhe ndikimin pozitivisht në sistemin riprodhues femëror.

Përmban:

 • Kanellë, me veti të induktojë aktivitetin e progesteronit, të paketojë veprimin e testosteronit, të rregullojë ciklin menstrual;
 • Koenzimën Q10, e cila është në sajë të veprimit antioksidues vetiv të cilësisë së vetvetes dhe fekondimit;
 • Ekstraktet nga rrënja e bimës maca, me veti rregulluese të niveleve hormonale;
 • L-argininë, e cila ka veti të përdorë qarkullimin e gjakut në mitër, duke e bërë kështu të bëjë që të bëhet për shkak të vezëve.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merren 3 kapsula në ditë, një pas çdo vakti ushqimor.

Firma

Life Saver Solutions

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

90

Cinnamon,Coenzyme Q – 10,Maca root,Aphrodisiac,Zinc,Selenium,Vitamin E, L – Arginine,Omega. 3,Vitamin C,Magnesium, Pine Bark,Swedish flower pollen,Vit. B6 and B12,Vitamin A (Beta carotene), Vitamin. D3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Live Saver Solutions – F.P.W, suplement për fertilitetin tek femrat”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART