Listerine – Cool Mint

450 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Listerine Cool Mint me shije të freskët mente lufton depozitimin e baktereve dhe mineraleve në dhëmbë dhe mishrat e dhëmbëve. Largon bakteret që mbeten pas larjes së dhëmbëve dhe fërkimit me furçë.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni 20ml 2 herë në ditë, veçanërisht në mëngjes dhe në darkë pas larjes së dhëmbëve. Shplani gojën për 30 sekonda dhe pastaj nxirreni. Nuk duhet përdorur në fëmijë nën 12 vjeç (pasi përmban alkol).

0/5 (0 Reviews)
Firma

Listerine

Mosha

12+

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Aqua, Alcohol, Sorbitol, Poloxamer 407, Benzoic Acid, Sodium Saccharin, Eucalyptol, Aroma, Methyl Salicylate, Thymol, Menthol, Sodium Benzoate, CI 42053.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Listerine – Cool Mint”

LART