Përshkrimi i Produktit

L’il Critters – Omega-3 Gummy Vitamin

Acidet yndyrore Omega-3 mund të luajnë një rol të rëndësishëm në shëndetin e përgjithshëm të fëmijës tuaj; për fat të keq, 95% e fëmijëve nuk hanë një dietë të pasur me ushqim deti. L’il Critters ™ Omega-3 DHA Gummy Fish ™ ofron një mënyrë të shëndetshme, të përshtatshme dhe të shijshme për fëmijët për të mbështetur dietën e tyre me acide yndyrore omega-3.

Pa shije peshku, pa gluten.

Përmban gjithashtu dhe vitamine A,C,D,E.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për fëmijë 2-3 vjeç këshillohet 1 karamele në ditë.
 • Për fëmije mbi 4 vjeç këshillohet përdorimi i 2 karameleve në ditë.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

L`il Critters

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

60, 120

Vitamin A,D,C,E, Omega-3 fatty oil EPA/DHA/ALA,Glucose syrup, sugar, water, gelatin; less than 2% of colors (annatto extract, purple carrot juice concentrate, turmeric), lacte ant of oils (coconut and/or palm) with beeswax and/or carnauba wax, citric a natural flavors, and pectin

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “L`il Critters – Omega-3 Gummy Vitamin”

LART