Lierac – Supra Radiance Set

(1 përshtypje mbi produktin)

Seti Supra Radiance përfshin kremin e fytyrës (i përshtatshëm për lëkurën tuaj) dhe serumin për konturin e syve.

*sasi e limituar

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Përmban

 1. Kremin Supra Radiance të përshtatshëm për llojin e lëkurës tuaj. Supra Radiance Creme për lëkura të thata apo Supra Radiance Gel-Creme për lëkura të normale-mikse.
 2. Lierac Supra Radiance Eye Serum

Info. Shtesë

Firma

Lierac

Linja

Supra Radiance

Mosha

30+

Lëkura

E thatë, Normale-Mikse

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lierac – Supra Radiance Set
 • Selona K. (blerës i verifikuar)

  Super produkt, e kënaqur sepse linjën Lierac e kam përdorur edhe herë tjetër ?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART