- 15%

Lierac – Supra Radiance Set Anti-Aging për lëkura normale-mikse

6,851 Lekë

(Supra Radiance Set Anti-Aging Radiance Anti-Ox Renewing Cream)

Përmban: kremin, serumin e syve, maskën dhe një furcë për maskën.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Supra Radiance Set Anti-Aging Radiance Anti-Ox Renewing Cream është një set që përmban:

Lierac Supra Radiance Anti-Ox Renewing Cream 50ml është një krem i formuluar specifikisht për lëkurat normale në te thata e cila riaktivizon shkëlqimin, korrekton rrudhat dhe mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm.

Ky xhel-krem përmban principe aktive të ndryshëm nga më e mira e shkencës dhe natyrës:

 • Horehound: veprim i ngjashëm me proteinën Nrf2, veprim detoksifikues, parandalon formimin e toksinave të reja dhe rrit metabolizmin qelizor
 • Koncentrati Hyalu- 3: Anti-age (zbutës-hidratues-tonifikues)
 • Ekstrakt Sofora: anti-oksidant
 • Vaj Marula: hidratues dhe ushqyes

Një teksturë aktive me efekt zbutës të menjëhershëm në sajë të pluhurave të buta që përsosin cilësitë e lëkurës dhe reduktojnë rrudhat. Me një aromë florale dhe femërore.

Lierac Supra Radiance Eye Radiance Serum 3ml është një përkujdesje që korrekton rrudhat dhe tonifikon lëkurën duke vepruar në qeskat dhe rrathët e zinj të syve.

Përmban:

 • Horehound: veprim i ngjashëm me proteinën Nrf2, veprim detoksifikues, parandalon formimin e toksinave të reja dhe rrit metabolizmin qelizor
 • Koncentrati Hyalu- 3: Anti-age (zbutës-hidratues-tonifikues)
 • Ekstrakt nga pema e Pagodës: veprim anti-oksidant
 • Ruskogenin: dekongjestionant për qeskat dhe rrathët e zinj

Lierac Supra Radiance Double Peeling Radiance Mask 10ml është një maskë që rigjeneron lëkurën, rikthen shkëlqimin dhe tonifikon menjëherë.

Përmban:

 • Ektrakt kapinoku (marrubium vulgare) , i ngjashëm në strukturë me proteinën NRF2, që detoksifikon qelizat, parandalon fromimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizor.
 • Koncentrati Hyalu-3: antirrudhë, me veprim zbutës, tonifikues dhe mbushës.
 • Mikrokristale me origjinë vullkanike: veprim mekanik eksfoliues
 • AHA: eksfoliues me veprim kimik

Një teksturë aktive me efekt të menjëhershëm zbutës që jep freski dhe shkëlqim lëkurës. Që nga aplikimi i parë, lëkura është e rigjeneruar.

Në paketim ofrohet dhe një furcë për maskë në mënyrë që ta keni më të lehtë aplikimin.

Firma

Lierac

Linja

Supra Radiance

Mosha

30+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Supra Radiance Set Anti-Aging për lëkura normale-mikse”

LART