- 10%

Lierac – Supra Radiance Krem nate rigjenerues, detoks

7,605 Lekë 8,450 Lekë

(Supra Radiance Night Detox Renewing Cream 50ml)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Lierac Supra Radiance krem detoks rigjenerues është një krem nate që ndihmon në detoksifikimin dhe korrigjon rrudhat duke dhënë një lëkurë të rigjeneruar në mëngjes.

Ky krem përmban disa pricipe aktive nga më e mira e shkencës dhe e natyrës:

 • Ektrakt kapinoku (marrubium vulgare) , i ngjashëm në strukturë me proteinën NRF2, që detoksifikon qelizat, parandalon formimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizor.
 • Koncentrati Hyalu-3: antirrudhë, me veprim zbutës, tonifikues dhe mbushës.
 • Ektrakt nga pema e mëndafshit: detoksifikues
 • Acid laktik dhe glikolik: zbutës

Tekstura aktive me efekt zbutës të menjëhershëm është frymëzuar nga kremrat aziatike që kombinojnë freskinë me komfortin.

Rezultati:

Nga muaji i parë i aplikimit, shkëlqimi në lëkurë riaktivizohet. Rrudhat dhe vijat e holla zbuten.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në darkë në lëkurë të pastruar.

Firma

Lierac

Linja

Supra Radiance

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Supra Radiance Krem nate rigjenerues, detoks”

Aqua/Water/Eau, Glycerin, C10-18 Triglycerides,Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Squalane, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycolic Acid, Saccharide Isomerate, PEG-75 Stearate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Parfum/Fragrance, Lactic Acid, Albizia Julibrissin Bark Extract, Polyacrylate Crosspolymer-6, Marrubium Vulgare Extract, Ceteth-20, Steareth-20, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Sucrose Palmitate, Tetrasodium Edta, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Yeast Extract/Extrait de Levure, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Hyalyronate, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Ethylhexyl Glycerin.

LART

×