- 15%

Lierac – Supra Radiance Detox Serum

6,961.50 Lekë

Radiance Booster Serum 

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Supra Radiance Serum Detoks është një serum që detoksifikon lëkurën, iluminon dhe korrekton rrudhat.

Ky krem përmban disa pricipe aktive nga më e mira e shkencës dhe e natyrës:

 • Ektrakt kapinoku (marrubium vulgare), i ngjashëm në strukturë me proteinën NRF2, që detoksifikon qelizat, parandalon formimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizor.
 • Koncentrati Hyalu-3: antirrudhë, me veprim zbutës, tonifikues dhe mbushës.
 • Ekstrakt Goji dhe Crowberry: antioksidantë, nxisin mikroqarkullimin

Në vetëm 7 ditë ju do shihni rezultate të dukshme në lëkurë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë, duke shmangur zonën rreth syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Supra Radiance

Mosha

25+

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Squalane, Empetrum Nigrum Fruit Juice, Microcrystalline Cellulose, Saccharide Isomerate, Lauroyl Lysine, Polyacrylate Crosspolymer-6, Albizia Julibrissin Bark Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Marrubium Vulgare Extract, Sucrose Palmitate, Caprylyl Glycol, Parfum (Fragrance), Mica, Chlorphenesin, CI77891/Titaniudm Dioxide, Tocopheryl Acetate, Cellulose Gum, GLyceryl Linoleate, Citric Acid, Lycium Barbarum Fruit Extract, Yeast Extract/Extrait de Levure, CI77491 (Iron Oxides), Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Hyaluronate, Silica, PEG-12 Dimethicone, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Sorbic Acid. 1452A

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Supra Radiance Detox Serum”

LART