- 15%

Lierac – Supra Radiance Anti-Ox Renewing Cream-Gel

6,851 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lëkura normale në mikse

Riaktivizues i shkëlqimit

I inspiruar nga mjekësia nutricionale dhe ambientale, ky krem kombinon ekstraktin e Kapinokut (marrubium vulgare), që lufton plakjen dermo-toksike, me koncentratin anti-rrudhë Hyalu-3. Formula e saj është e pasuruar me ekstrakt pagoda me veprim antioksidant dhe pudër orizi me efekt matifikues.
Një teksturë aktive me efekt zbutës të menjëhershëm në sajë të pluhurave të buta që përsosin cilësitë e lëkurës dhe reduktojnë rrudhat.
Me një aromë florale dhe femërore.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastër.
Firma

Lierac

Linja

Supra Radiance

Mosha

30+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Dimethicone, Polyamide-5, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Saccharide Isomerate, Parfum/Fragrance, Oryza Sativa (Rice) Starch, Synthetic Fluorphlogopite, Propanediol, Albizia Julibrissin Bark Extract, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Dimethicone Crosspolymer, Marrubium Vulgate Extract, PEG-75 Stearate, Chlorphenesin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sucrose Palmitate, Ceteth-20, Steareth-20, Tetrasodium Edta, Tromethamine, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Yeast Extract/Extrait de Levure, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Silica, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Sophora Japonica Flower Extract, Ethylhexylglyucerin, CI17200/Red 33, 1368A.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Supra Radiance Anti-Ox Renewing Cream-Gel”

LART