- 15%

Lierac – Supra Radiance Anti-Ox Krem rigjenerues

6,851 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lëkura normale në të thatë

Riaktivizues i shkëlqimit i inspiruar nga mjekësia nutricionale dhe ambientale, ky krem kombinon ekstraktin e Kapinokut (marrubium vulgare), që lufton plakjen dermo-toksike, me koncentratin anti-rrudhë Hyalu-3.

Një teksturë aktive me efekt zbutës të menjëhershëm në sajë të pluhurave të buta që përsosin cilësitë e lëkurës dhe reduktojnë rrudhat. Me një aromë florale dhe femërore.

Përbërës aktivë që kombinojnë më të mirën nga shkenca dhe natyra:

 • Horehound: veprim i ngjashëm me proteinën NRF2, veprim detoksifikues, parandalon formimin e toksinave të reja dhe rrit metabolizmin qelizor.
 • Koncentrati Hyalu-3: Anti-age (zbutës-hidratues-tonifikues)
 • Ekstrakt Sofora: anti-oksidant
 • Vaj Marula: hidratues

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastër.
Firma

Lierac

Linja

Supra Radiance

Mosha

30+

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale

Forma

Vazo

Sasia

50ml

INGREDIENTS: AQUA / WATER / UAE. GLYCERIN. CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE. PROPANEDIOL DICAPRYLATE. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER. DIMETHICONE. SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE. CETEARYL ALCOHOL. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. COCO-Glucoside. CARBOMER. SACCHARIDE ISOMERATE. PARFUM / FRAGRANCE. SCLEROCARYA BIRREA SEED OIL. Tromethamine. Propanediol. ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRACT. MARRUBIUM VULGARE EXTRACT. Chlorphenesin. SODIUM BENZOATE. SODIUM SALICYLATE. SUCROSE PALMITATE. XANTHAN GUM. TETRASODIUM EDTA. TOCOPHERYL ACETATE. GLYCERYL LINOLEATE. SILICA. YEAST EXTRACT / EXTRAIT DE LEVURE. TOCOPHEROL. CITRIC ACID. PHENOXYETHANOL. SODIUM HYALURONATE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. SODIUM CITRATE. POTASSIUM SORBATE. PROPYLENE GLYCOL. SOPHORA JAPONICA FLOWER EXTRACT. Ethylhexylglycerin. CI 17200 / RED 33. 1367A.

The compositions of our products are updated periodically. If you are an allergic person, before using a product of our brand, check the list of ingredients listed under the package to verify that there are no substances that you cannot use.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Supra Radiance Anti-Ox Krem rigjenerues”

LART