- 15%

Lierac – Sunissime SPF 50 + Stick për sytë

3,825 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Sunissime Energizing Protective Fluid (SPF 50) është një fluid mbrojtës me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave.

Përbërësit aktivë

I pari mbrojtës ndaj diellit me spektër të gjerë me veprim anti-rrudhë dhe energjizues të lëkurës. I arrin këto efekte falë:

 • Kompleksit Global Protect & Energy
  Kompleks me spektër të gjerë mbrojtjeje (UVA, UVB, Infrared dhe dritës së dukshme) + Pro taurine: për lëkurë të mbrojtur dhe të energjizuar.
 • Acid Hialuronik – për hidratim intensiv dhe lëkurë të butë
 • Peptide aktivizuese të nxirjes: aktivizojnë prodhimin e melanines duke ofruar nxirje intensive.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të mjaftueshme në fytyrë dhe dekolte përpara ekspozimit në diell. Ri-aplikojeni sa herë që eskpozoheni në diell. Mos rrini të ekspozuar për periudha të gjata kohe. Mos ekspozoni në diell për kohë të gjatë bebet dhe fëmijët e vegjël.

Lierac Sunissime Stick për sytë (falas)

 • Stick mbrojtës për zonën rreth syve me filtra mbrojtës 100% natyrale.
 • Acidi hialuronik që ka në përmbajtje ndërkohë zbut lëkurën e zonës rreth syve.
 • Jep uniformitet të ngjyrës rreth syve.

Përdorimi

Aplikohet në zonën rreth syve para dhe gjatë eskpozimit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sunissime SPF 50 + Stick për sytë”

LART