Kryefaqja » Produktet » Femra » Trupi » Kujdesi ndaj diellit » Lierac – Sunissime Qumësht trupi energjizues dhe mbrojtës SPF 50

Lierac – Sunissime Qumësht trupi energjizues dhe mbrojtës SPF 50

4,000 Lekë 3,600 Lekë

(Lierac Sunissime Energizing Protective Milk Global Anti-Aging SPF 50)

Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lierac Sunissime Energizing Protective Milk Global Anti-Aging është një qumësht mbrojtës (SPF 50) për trupin me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave.
Ky qumësht përmban një sistem global mbrojtës dhe energjizues:
-Ka një mbrojtje të patentuar kundër rrezeve UVA, UVB dhe rrezeve infra të kuqe.
-Ka një sistem pro-taurinë që kap radikalet e lira të prodhuara nën veprimin e rrezeve UV për ti transformuar në taurinë, një aminoacid natyror i cili mbron mitokondrinë, burimin e energjisë qelizore.
-Përmban acid hialuronik i cili krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe një efekt të thellë hidratimi; lëkura është e qetë dhe e shëndetshme.

Peptidet aktivizojnë prodhimin e melaninës duke ofruar nxirje intensive.

Përdorimi
Aplikojeni në lëkurë para ekpozimit në diell. Rivendoseni çdo 2 orë. Mos rrini gjatë në diell !!!

Informacion Shtesë

Firma

Lierac

Linja

Sunissime

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

SPF

50+

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate, Butyl Methoxydibenzoyl Methane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, C12-15 Alkyl Benzoate, Bis-Ethulhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenyl Benzimidazole Sulfonic Acid, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Triethanolamine, C20-22 Alcohols, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Potassium Cetyl Phosphate, Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Laminaria Ochroleuca Extract, Tocopheryl Acetate, Melanin, Sodium Gluconate, Butylene Glycol, Polygonium Aviculare Extract, Oxothiazolinone, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Tocopherol, Biosaccharide Gum-4, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance.

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Lierac – Sunissime Qumësht trupi energjizues dhe mbrojtës SPF 50”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komento nëpërmjet llogarisë në rrjete sociale
Login with InstagramLogin with Google