- 15%

Lierac – Sunissime Qumësht trupi energjizues dhe mbrojtës SPF 30

2,975 Lekë

(Lierac Sunissime Energizing Protective Milk Global Anti-Aging SPF 30)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Sunissime Energizing Protective Milk Global Anti-Aging është një qumësht mbrojtës (SPF 30) për trupin me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave.
Ky qumësht përmban një sistem global mbrojtës dhe energjizues:
-Ka një mbrojtje të patentuar kundër rrezeve UVA, UVB dhe rrezeve infra të kuqe.
-Ka një sistem pro-taurinë që kap radikalet e lira të prodhuara nën veprimin e rrezeve UV për ti transformuar në taurinë, një aminoacid natyror i cili mbron mitokondrinë, burimin e energjisë qelizore.
-Përmban acid hialuronik i cili krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe një efekt të thellë hidratimi; lëkura është e qetë dhe e shëndetshme.

Peptidet aktivizojnë prodhimin e melaninës duke ofruar nxirje intensive.

Përdorimi
Aplikojeni në lëkurë para ekpozimit në diell. Rivendoseni çdo 2 orë. Mos rrini gjatë në diell !!!

 

Firma

Lierac

Linja

Sunissime

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

SPF

30

Aqua/Water/Eau, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Polyglyceryl-3 Methyglucose Distearate, Bis-Ethylhexylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine, Phnylbenzimidazole Sulfonic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Triethanolamine, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Potassium Cetyl Phosphate, Acrylates/Vinyl Isododecanoate Crosspolymer, Laminaria Ochroleuca Extract, Tocopheryl Acetate, Melanin, Sodium Gluconate, Butylene Glycol, Polygonium Aveculare Extract, Oxothiazolidine, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Tocopherol, Biosaccharide Gum-4 Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sunissime Qumësht trupi energjizues dhe mbrojtës SPF 30”

LART