- 10%

Lierac – Sunissime Qumësht pas dielli për trupin rigjenerues dhe hidratues

3,150 Lekë 3,500 Lekë

(Lierac Sunissime Rehydrating Repair Milk Global Anti-Aging)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Lierac Sunissime Rehydrating Repair Milk Global Anti-Aging është një qumësht për trupin me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave.

Ky qumësht përmban ekstrakt lajthie të egër, bimë e njohur për përmbajtje të lartë të taninave, me veprim riparues dhe kundër moshës. Ky ekstrakt është i kombinuar me një kompleks zbutës dhe hidratues i përbërë nga Omega 3 & 9, Acid hialuronik dhe pepetide aktivizuese të melaninës që do të zbusin, rigjenerojnë dhe zgjasin mbajtjen e ngjyrës së tonit.

Formula e Sunissime pas plazhit ul temperaturën e lëkurës në sajë të efektit CRYO-TECHNOLOGY e cila ju jep një ndjesi të menjëhershme freskie.
I lehtë dhe i freskët ky krem ka një aromë të lehtë të luleve të bardha.

Firma

Lierac

Linja

Sunissime

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Caprylyl Méthicone, Cyclopentasiloxane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Pentylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sunissime Qumësht pas dielli për trupin rigjenerues dhe hidratues”

LART

×