- 10%

Lierac – Sunissime fluid mbrojtës me ngjyrë (SPF 30)

4,050 Lekë 4,500 Lekë

(Sunissime protective BB fluid global anti-aging SPF 30)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Lierac – Sunissime fluid mbrojtës me ngjyrë (SPF 30)

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Aging SPF 30 është një fluid bb i cili vepron në shenjat e dukshme të plakjes duke mbrojtur lëkurën tuaj nga efektet e dëmshme të diellit.

Ky fluid bb vepron në sportet e errëta, rrudhat dhe qetësimin e lëkurës duke ruajtur lëkurën tuaj nga dielli falë përbërësve aktivë:

 • Sistemi i filtrimit me spektër të plotë: infra të kuqe, dritë e dukshme, UVA / UVB,
 • Pro-taurinë,
 • Acid hialuronik,
 • Peptid aktivizues i nxirjes.

Formula hidraton lëkurën tuaj dhe ngjyra e artë siguron në fytyrën tuaj menjëhershë një efekt të artë të bukur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni fluidin bujarisht në të gjithë fytyrën dhe dekolte përpara çdo ekspozimi në diell. Rinovoni shpesh aplikimin.

Firma

Lierac

Linja

Sunissime

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Salicylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Cetyl Alcohol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Triethanolamine, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Stearyl Heptanoate, Stearyl Caprylate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Potassium Cetyl Phosphate, Laminaria Ochroleuca Extract, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Melanin, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Polygonum Aviculare Extract, Oxothiazolidine, Pentylene Glycol, Potassium Sorbate, Tocopherol, Biosaccharide Gum-4 Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sunissime fluid mbrojtës me ngjyrë (SPF 30)”

LART

×